Neformalaus ugdymo įstaigos.

VšĮ ISADD Lietuva dalyvauja iniciatyvose, skatinančiose vaikų su raidos sutrikimais įsitraukimą į  užklasines veiklas. Visada atsišaukiame į kvietimą padėti geriau suprasti ASS vaikus. Konsultuojame jaunuosius sportininkus individualiai sporto salėse ir baseine. Kartu su VšĮ „Švietimo pagalbos projektai“ parengėme mokomąjį filmą, skirtą vaikams mokinti plaukti ir saugiai elgtis baseine. Čia ISADD Lietuva Taikomosios elgesio analizės programų vadovė Giedrė Skaisgirytė-Kairė pasakojo, kaip padėti vaikams  su raidos sutrikimais išmokti plaukimo įgūdžių, elgtis saugiai ir pamilti vandenį.  VšĮ „Švietimo pagalbos projektai“ yra paruošę daugiau mokomųjų filmų, mokomąją medžiagą “Vaikų mokymas plaukti ir saugiai elgtis vandenyje”  bei toliau tęsia savo iniciatyvą „Fizinių gebėjimų stiprinimas autizmo ir kitų raidos sutrikimų vaikams“ projekte.

https://www.youtube.com/watch?v=xYcEIeWFiyI&list=PLKlXJeBuASzaGGxIcevhUuCErAAfgmIc&index=2&app=desktop

Lietuvos masinio futbolo asociacija pakvietė padėti treneriams geriau suprasti raidos sutrikimą turinčių vaikų mokymosi ypatumus. Kaip sako Asociacijos prezidentas Ignas Marcinkevičius: “Idėja paprasta – bet kuris žmogus, kuris nori būti su futbolu, jis ir gali būti su futbolu“ .

https://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/2019/11/13/news/masinio-futbolo-asociacijos-vadovas-i-marcinkevicius-krepsinis-nevaldo-lietuvos–12548157/