Smagu prisiminti “ISADD Lietuva” komandos susitikimą, kurio metu susibūrėme pasimokyti, išklausyti  klinikinės psichologės Juros Tender paskaitą apie Vaiko mokymosi stilių bei socializacijos svarbą. Susirinkę specialistai mokymų metu ne tik išklausė psichologės paruoštą paskaitą, bet ir aktyviai įsijungė atlikdami praktines užduotis su konkrečių atvejų analize.

Reikia sutikti, kad sprendimas, jog naujų metų pradžioje reikėtų  susiburti ne tik pasimokyti, bet ir aptarti praėjusius metus, pasisemti idėjų naujiesiems 2016- iems, buvo labai naudingas. Atsiminus vasario 6-tąją  daugelio veiduose iki šiol  kyla šypsena! Po mokymų ISADD kolektyvas išsiruošė į Tarzaniją ir kaip reikiant pasilinksmino – jodinėjome žirgais, važinėjome kartingais, o ekstremaliausia dalis – čiuožimas padanga ir skrydis aukštyn prieš minkštą nusileidimą, visus sužavėjo. Dalinamės keletu akimirkų iš mūsų šaunaus susibūrimo.
Terapeutu mokymai ABA terapija Jura Tender vedami mokymaiISADD Lietuva mokymaiMokymai ISADD Lietuva IMG_0467             IMG_0537 Mokymai ISADDMokymai Kaune